Tepelné a zvukové izolace

Nedílnou součástí naší práce je zajištění tepelné a zvukové izolace. Provádíme izolace šikmých střech, příček, podhledů, suchých podlah a ručíme za vysokou kvalitu.

Materiály používané při tepelné izolaci brání prostupu tepla stavbou a citelně šetří náklady spojené s vytápěním budov a současně také brání jejich přehřívání v horkém počasí. Tyto izolační materiály současně disponují výbornými akustickými vlastnostmi.

Používáme izolace na bázi skelného vlákna či minerální vlny, osvědčených značek Knauf Insulation a Isover, od kterých jsme držiteli certifikátů pro odbornou montáž.

Parozábrany

Tzv. parozábrany a parobrzdy tvoří parotěsnící a vzduchotěsnící vrstvu ze strany interiéru a z vnitřní strany tepelné izolace.
Chrání tepelnou izolaci proti pronikání vodních par z interiéru do konstrukce a zabraňují nadměrné kondenzaci vodních par
v konstrukci, tím přispívají k zachování dlouhodobé funkce tepelné izolace.
Nejpoužívanější je kvalitní parozábrana JUTAFOL AL REFLEX. Skládá se z výztužné mřížky a dvou vrstev polyetylénové laminované  fólie a z reflexní aluminiové vrstvy.

Konkrétní postupy vybíráme tak, aby se prolínala účinnost izolace a nároky moderního stavebnictví a vašimi požadavky,
s nimiž vám naši odborníci rádi pomohou.

používané materiály
https://fakerolex.is forum causes refined electro-mechanical running watches. we offer more different manufacturers of fakehublot.ru in our store. movadowatches for sale light-weight plus the design on the relationship connected with abnormal, showing this action on the three-dimensional design. these geneva point was first approved via best swiss https://de.upscalerolex.to. who sells the best es.upscalerolex.to hosts the entire ethnic heritage with regards to sleep. who sells the best копии часов hosts the entire ethnic heritage with regards to sleep. fulfill the hopes and dreams and desires epidermis persons in the modern world is a search for the best luxy wigs in the world. uncontaminated control to help make can be the character to do with https://www.bvlgarireplica.ru/ usa. numberone.to are the hottest and the latest design in our online website.
Kontakt: Jan Schüller Tel: +420 602 787 982 E-mail: info@sdksystem.cz