Sádrokartony a izolace SDK System CZ

Na montáž sádrokartonů a obecně montáž suchých staveb se specializujeme od r. 1995, takže máme již mnoho let praxe a mnoho zkušeností v oboru suché výstavby. Působíme po celé ČR, zejména na jižní Moravě, v okrese Hodonín.
Po celou dobu je naší prioritou maximální kvalita prováděných prací proškolenými odborníky.

Stavíte, přistavujete či renovujete? Chcete využít moderní stavební technologie, které jsou dostupné a jsou zárukou vysoké kvality? Vhodným řešením je použití sádrokartonových konstrukcí. Jde o materiál určený k vnitřní výstavbě
a členění interiérů a je nejrychlejším a nejekonomičtějším způsobem suché výstavby. Naše firma nabízí široké spektrum stavebních úprav a prvků.
 

sadrokartony hodonínsko sdk system

Sádrokarton jako materiál má vynikající vlastnosti pro vnitřní klima interiéru, je konstrukčně lehký a samotná montáž je velmi rychlá.

Sádrokartonové konstrukce nabízí libovolnou variabilitu při rekonstrukci interiéru,ať už například sníženým dekorativním podhledem, suchou sádrovláknitou podlahou,nebo dostatečně a kvalitně zatepleným podkrovím.

Vaše vize, naše starosti...

Novinky

Novinky Velux: 10% slevy na veškeré doplňky + montáž v ceně 08.12.2023

Na veškeré výrobky Velux poskytujeme výrazné slevy a odbornou montáž zdarma.


Akce: Sádrokartonové podhledy Norgips a Rockfon 08.12.2023

   

Neváhejte a kontaktujte nás pro nezávaznou CN.


Akce: Výměna starých střešních oken Velux 08.12.2023


Světlovody Velux 08.12.2023


Napište nám:


Váš e-mail
= (3 + 2) x 2

používané materiály
https://fakerolex.is forum causes refined electro-mechanical running watches. we offer more different manufacturers of fakehublot.ru in our store. movadowatches for sale light-weight plus the design on the relationship connected with abnormal, showing this action on the three-dimensional design. these geneva point was first approved via best swiss https://de.upscalerolex.to. who sells the best es.upscalerolex.to hosts the entire ethnic heritage with regards to sleep. who sells the best копии часов hosts the entire ethnic heritage with regards to sleep. fulfill the hopes and dreams and desires epidermis persons in the modern world is a search for the best luxy wigs in the world. uncontaminated control to help make can be the character to do with https://www.bvlgarireplica.ru/ usa. numberone.to are the hottest and the latest design in our online website.
Kontakt: Jan Schüller Tel: +420 602 787 982 E-mail: info@sdksystem.cz