Sádrokartony a izolace SDK System CZ

Na montáž sádrokartonů a obecně montáž suchých staveb se specializujeme od r. 1995, takže máme již 20 let praxe a mnoho zkušeností v oboru suché výstavby. Působíme po celé ČR, zejména na jižní Moravě, v okrese Hodonín.
Po celou dobu je naší prioritou maximální kvalita prováděných prací proškolenými odborníky.

Stavíte, přistavujete či renovujete? Chcete využít moderní stavební technologie, které jsou dostupné a jsou zárukou vysoké kvality? Vhodným řešením je použití sádrokartonových konstrukcí. Jde o materiál určený k vnitřní výstavbě
a členění interiérů a je nejrychlejším a nejekonomičtějším způsobem suché výstavby. Naše firma nabízí široké spektrum stavebních úprav a prvků.
 

sadrokartony hodonínsko sdk system

Sádrokarton jako materiál má vynikající vlastnosti pro vnitřní klima interiéru, je konstrukčně lehký a samotná montáž je velmi rychlá.

Sádrokartonové konstrukce nabízí libovolnou variabilitu při rekonstrukci interiéru,ať už například sníženým dekorativním podhledem, suchou sádrovláknitou podlahou,nebo dostatečně a kvalitně zatepleným podkrovím.

Vaše vize, naše starosti...

Novinky

Nabídka práce v dobrém kolektivu 14.07.2016

Hledáme zkušeného sádrokartonáře pro montáže v JM kraji, případně zručného montážníka na zaučení.

Podmínka: Bydliště v okolí: Hodonín, Kyjov, Veselí nad Moravou, vlastní auto.

Pouze vážní zájemci!  Výdělek cca 30 tis./měsíc pro zkušené montážníky.


Akce: Výměna starých střešních oken Velux 01.03.2016

Pokud si od nás zakoupíte alespoň 2ks střešních oken Velux za katalogovou cenu, provedeme zdarma a odborně nejen montáž, ale i demontáž starých střešních oken Velux a úpravu ostění ze sádrokartonu.

Akce platí včetně dopravy v okolí 40km od Vracova do střech s taškou.

 Zobrazit akci


používané materiály
Kontakt: Jan Schüller Tel: +420 602 787 982 E-mail: info@sdksystem.cz