Sádrokartony


 

Podhledy, podkroví, příčky

Zabýváme se montáží snížených, dekorativních, osvětlovacích a zateplených podhledů a ramp, podkrovních místností včetně tepelných izolací a parozábran, dělících příček a neprůzvučných stěn.

Abychom svým zákazníkům zaručili maximální kvalitu, spolupracujeme s renomovanými
dodavateli a výrobci stavebních materiálů, s firmami Knauf, Rigips a Siniat. Využíváme stavební materiál s protipožárními, akustickými a tepelně izolačními vlastnostmi.

Jsme držiteli certifikátu pro montáž sádrokartonových systémů s funkcí požární ochrany, který naši firmu opravňuje provádět konstrukce s protipožární odolností v komerčním nebo bytovém využití.


 

Minerální podhledy

Součástí naší nabídky je také montáž minerálních podhledů na bázi minerální vlny, které pro nás dodávají výrobci AMF Knauf, Rockfon či Owa. Nabízíme širokou paletu podhledových kazet, které
se hodí nejen do komerčních prostor, ale také do místností hygienicky nebo bezprašně náročných.

Minerální podhledy se hodí především do interiérů obchodních, průmyslových, vzdělávacích
a administrativních budov.

Od renomované celosvětové firmy AMF jsme získali certifikát pro dodávku a montáž funkčích stropních podhledů včetně protipožárních.

 

 

 

Suché podlahy

Suché podlahy ze sádrovláknitých desek Rigidur jsou vhodné do všech bytových a občanských staveb s běžným provozem. Používají se v novostavbách i při rekonstrukcích starého bytového fondu. Jsou výhodné zejména pro řešení střešních nástaveb a pro vytvoření obytného podkroví
v půdních vestavbách. Rigidur podlahy spadají i s daným příslušenstvím do systémového řešení, které poskytují záruky a výhody pro zákazníka.

 

Ukázky naší práce - montáž sádrokartonů a minerálních podhledů

používané materiály
Kontakt: Jan Schüller Tel: +420 602 787 982 E-mail: info@sdksystem.cz